Euro-Projekt GRZEGORZ LATECKI
e-mail: biuro@europrojekt.elblag.pl
e-mail: projekt@europrojekt.elblag.pl
tel./fax +48 55 237-89-82

Klienci

Adres:
ul. Żyrardowska 83c
Elbląg
warmińsko-mazurskie
82-300
Polska
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
55 234-04-60
Faks:
55 234-04-60
Dodatkowe informacje:

Zakład Usług Budowlanych "MYTYCH" Spółka z o.o. jest na polskim rynku lokalnym prężną firmą budowlaną i największym, liczącym się deweloperem na rynku elbląskim. Założycielem i jednocześnie prezesem zarządu jest inż. Ryszard Mytych, osoba z dużym doświadczeniem zawodowym i menadżerskim.
Firma została założona w 1990 r. Początkowo wykonywaliśmy drobne prace wykończeniowe. Z czasem zwiększając potencjał, zaczęliśmy kompleksową realizację obiektów mieszkaniowych i przemysłowych jako Generalny Wykonawca.
W 1994 r. rozpoczęliśmy prace budowlane na rzecz browaru w Elblągu, który pod nazwą Elbrewery Co. LTD stał się największym browarem w Polsce. Przy okazji tej realizacji poznaliśmy nowoczesne technologie wykonywania robót żelbetowych i wykończeniowych pod nadzorem generalnego projektanta obiektu firmy AJL z Danii. Realizując to zadanie zwiększyliśmy możliwości wykonawcze nabywając niezbędny sprzęt budowlany, a wypracowany zysk zaangażowaliśmy w zakup gruntów pod budownictwo mieszkaniowe mając na uwadze nowy rodzaj działalności: budowę i sprzedaż mieszkań w systemie developerskim. Po początkowych trudnościach z zaistnieniem na rynku pomysł ten okazał się trafiony. W dniu dzisiejszym jesteśmy największym developerem na rynku elbląskim.
Zatrudniając na stałe około 250 pracowników w tym 13 inżynierów i majstrów budowy staliśmy się dynamiczną i solidną firmą budowlaną o wszechstronnym profilu działalności.
O jakości realizowanych przez nas robót niech świadczy fakt otrzymania trzykrotnie nagrody w organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa najbardziej prestiżowym w dziedzinie budownictwa konkursie w Polsce - „Budowa Roku”. W 1997 roku zdobyliśmy nagrodę II stopnia za budynek mieszkalny przy ulicy Robotniczej 187 w Elblągu.